Waterstof opslagtank geplaatst bij Greenpoint Dordrecht

Na een lange overzeese reis werd afgelopen vrijdag de enorme opslagtank geleverd op ons waterstof tankstation in Dordrecht. Hiermee ligt het laatste ontbrekende stukje van onze waterstof puzzel eindelijk op z’n plaats.

De tank werd geplaatst in de betonnen kelder waarin ook de overige onderdelen van de waterstof installatie zich bevinden. Dankzij de vakkundige begeleiding van onze engineering partner Hystream verliep deze best wel spannende klus probleemloos. Nu kunnen we verder werken aan het afmonteren, kalibreren en testen van de installatie. De opening staat gepland begin september 2023.

Aan de Laan der Verenigde Naties in Dordrecht (naast het BP tankstation) bouwen wij momenteel een nieuw Greenpoint waterstof tankstation. Dit wordt het eerste ondergrondse waterstof tankstation van Europa. Je kan er binnenkort waterstof tanken aan 350 en 700 bar.

Overig nieuws

Uitbreiding Greenpoint Ede met een logistiek laadplein

Van Kessel, de organisatie achter Greenpoint Clean Energy Hubs, gaat o...

Lees verder >

Mijlpaal: elektrolyzer in Oude-Tonge klaar voor productie van groene waterstof

De ontwikkeling van de Greenpoint Clean Energy Hub in Oude-Tonge berei...

Lees verder >

Hysolar gecertificeerd voor productie en distributie van groene waterstof

Als koploper in groene waterstof heeft Hysolar een naam hoog te houden...

Lees verder >
Top